| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 1,65 inç |
| Pikseller | 142 x 428 Nokta |
| Yol Tarifi | IPS/Ücretsiz |
| Aktif Alan (AA) | 13,16 x 39,68 mm |
| Panel Boyutu | 16,3 x 44,96 x 2,23 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 65K |
| Parlaklık | 350 (Minimum) cd/m² |
| Arayüz | 4 Hatlı SPI/MCU |
| PIN Numarası | 13 |
| Sürücü IC | NV3007 |
| Arka Aydınlatma Türü | 3 BEYAZ LED |
| Gerilim | 2,5~3,3 V |
| Ağırlık | 1.1 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +60 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13, 142×428 piksel çözünürlük sunan 1,65 inç IPS TFT-LCD modülüdür. Geniş görüş açılı IPS (In-Plane Switching) teknolojisine sahip olan bu modül, canlı ve renk doğruluğu yüksek görüntülerle tutarlı 80° görüş açıları (Sol/Sağ/Yukarı/Aşağı) sağlar.
SPI, MCU ve RGB arayüzlerini destekleyen bu ekran, esnek sistem entegrasyonuna olanak tanır. 350 cd/m² yüksek parlaklığı, aydınlık ortamlarda optimum görünürlük sağlarken, gelişmiş NV3007 sürücü IC'si verimli performans garanti eder.
Başlıca Özellikler:
Kontrast Oranı: 1000:1
En Boy Oranı: 3:4 (Tipik)
Analog VDD: 2,5V - 3,3V (Tipik 2,8V)
Çalışma Sıcaklığı: -20°C ila +60°C
Saklama sıcaklığı: -30°C ila +80°C
Geniş ekran yelpazesi: Tek renkli OLED, TFT, CTP dahil;
Ekran çözümleri: Kalıp üretimi, özelleştirilmiş FPC, arka aydınlatma ve boyutlandırma dahil; Teknik destek ve tasarım entegrasyonu.
S: 1. Örnek sipariş verebilir miyim?
A: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz.
S: 2. Numunenin teslim süresi ne kadar?
A: Mevcut numune 1-3 gün, özel sipariş numune ise 15-20 gün sürmektedir.
S: 3. Minimum sipariş miktarı (MOQ) sınırlamanız var mı?
A: Minimum sipariş miktarımız 1 adettir.
S: 4. Garanti süresi ne kadar?
A: 12 Ay.
S: 5. Numuneleri göndermek için genellikle hangi kargo şirketini kullanıyorsunuz?
A: Numuneleri genellikle DHL, UPS, FedEx veya SF ile gönderiyoruz. Varış süresi genellikle 5-7 gün sürüyor.
S: 6. Kabul edilebilir ödeme koşullarınız nelerdir?
A: Genellikle ödeme yöntemimiz T/T'dir. Diğer yöntemler görüşülebilir.