| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 1,47 inç |
| Pikseller | 172×320 Nokta |
| Yol Tarifi | IPS/Ücretsiz |
| Aktif Alan (AA) | 17,65 x 32,83 mm |
| Panel Boyutu | 19,75 x 36,86 x 1,56 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 65 bin |
| Parlaklık | 350 (Minimum) cd/m² |
| Arayüz | QSP/MCU |
| PIN Numarası | 8 |
| Sürücü IC | GC9307 |
| Arka Aydınlatma Türü | 3 BEYAZ LED |
| Gerilim | -0,3~4,6 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08, 172x320 piksel yüksek çözünürlüğe sahip 1,47 inç IPS TFT-LCD modülüdür. Geniş görüş açılı IPS (In-Plane Switching) teknolojisiyle donatılmış olup, 80 derecelik (sol/sağ/yukarı/aşağı) görüş açılarında parlak, doygun ve doğal renklerle tutarlı, yüksek kaliteli görüntüler sunar.
Bu ekran, esnek sistem entegrasyonu için SPI dahil olmak üzere birden fazla arayüzü destekler. 350 cd/m²'lik yüksek parlaklığı, parlak ortam ışığında bile mükemmel görünürlük sağlar. Performans, sorunsuz ve verimli çalışma sağlayan gelişmiş GC9307 sürücü IC'si tarafından desteklenmektedir.
Başlıca Özellikler:
Kontrast Oranı: 1500:1
En Boy Oranı: 3:4 (Tipik)
Analog Besleme Gerilimi: -0.3V ila 4.6V (Tipik 2.8V)
Çalışma Sıcaklığı: -20°C ila +70°C
Saklama sıcaklığı: -30°C ila +80°C