| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 10,1 inç |
| Pikseller | 1024×600 Nokta |
| Yol Tarifi | IPS/Ücretsiz |
| Aktif Alan (AA) | 222,72×125,28 mm |
| Panel Boyutu | 235 × 143 × 3,5 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 16,7 M |
| Parlaklık | 250 (Minimum) cd/m² |
| Arayüz | Paralel 8 bit RGB |
| PIN Numarası | 15 |
| Sürücü IC | Henüz belirlenmedi. |
| Arka Aydınlatma Türü | BEYAZ LED |
| Gerilim | 3,0~3,6 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
B101N535C-27A, 10,1 inç TFT-LCD ekran modülüdür; 1024×600 piksel çözünürlüğe sahiptir. Bu ekran panelinin modül boyutları 235 ×143 ×3,5 mm, AA boyutu ise 222,72×125,28 mm'dir. Ekran modu normalde beyazdır ve arayüzü RGB'dir. Ekran 12 ay garantilidir ve fabrika çıkışı olarak temin edilebilir. Ekran, otomobil navigasyon sistemleri, taşınabilir medya oynatıcılar, endüstriyel kontrol sistemleri vb. çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. Bu TFT modülü -20℃ ile +70℃ arasındaki sıcaklıklarda çalışabilir; depolama sıcaklık aralığı ise -30℃ ile +80℃ arasındadır.
B101N535C-27A 10.1" TFT LCD ekran, dirençli dokunmatik ekranlara kıyasla daha sezgisel ve duyarlı bir kullanıcı arayüzü sağlayan CTP (Kapasitif Dokunmatik Panel) teknolojisini destekler. Kapasitif dokunmatik ekran teknolojisi, dokunmatik panelin yüzeyindeki kapasitans değişikliklerini algılama prensibine dayanmaktadır.
Dokunmatik panel, ekran panelinin üzerinde bulunan şeffaf iletken bir katmandan ve insan dokunuşuyla oluşan kapasitans değişikliklerini algılayan bir kontrol entegre devresinden oluşur. Dirençli dokunmatik ekranlara göre daha doğru ve hassas bir giriş yanıtı sağlar ve daha uzun ömürlüdür.