| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 1,28 inç |
| Pikseller | 240×240 Nokta |
| Yol Tarifi | IPS/Ücretsiz |
| Aktif Alan (AA) | 32,4×32,4 mm |
| Panel Boyutu | 35,6×38,1×1,6 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 65K |
| Parlaklık | 350 (Minimum) cd/m² |
| Arayüz | SPI / MCU |
| PIN Numarası | 12 |
| Sürücü IC | GC9A01 |
| Arka Aydınlatma Türü | 1 ÇİP-BEYAZ LED |
| Gerilim | 2,5~3,3 V |
| Ağırlık | 1,2 g |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
N128-2424THWIG04-H12, 240x240 piksel çözünürlüğe sahip, 1,28 inç çapında dairesel bir IPS TFT-LCD ekrandır.
Bu yuvarlak TFT ekran, SPI arayüzü üzerinden iletişim kurabilen GC9A01 sürücü entegresiyle üretilmiş bir IPS TFT-LCD panelden oluşmaktadır.
N128-2424THWIG04-H12, daha yüksek kontrast, ekran veya piksel kapalıyken gerçek siyah arka plan ve daha geniş görüş açısı (Sol: 85 / Sağ: 85 / Yukarı: 85 / Aşağı: 85 derece (tipik)), 1.100:1 kontrast oranı (tipik değer) ve 350 cd/m² parlaklık avantajlarına sahip IPS (In plane Switching) panel kullanmaktadır.
LCM'nin güç kaynağı voltajı 2,5V ile 3,3V arasındadır, tipik değeri ise 2,8V'tur.
Bu ekran modülü, kompakt cihazlar, giyilebilir cihazlar, ev otomasyon ürünleri, beyaz eşya ürünleri, video sistemleri vb. için uygundur.
-20℃ ile +70℃ arasındaki çalışma sıcaklıklarında ve -30℃ ile +80℃ arasındaki depolama sıcaklıklarında kullanılabilir.