| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 2,79 inç |
| Pikseller | 142x428 Nokta |
| Yol Tarifi | SPI/Ücretsiz |
| Aktif Alan(AA) | 21,28 x 64,14 |
| Panel Boyutu | 24,38 x 69,43 x 2,15 |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 262K |
| Parlaklık | 350 |
| Arayüz | SPI/MCU |
| PIN Numarası | 10 |
| Sürücü IC | NV3007 |
| Arka Aydınlatma Türü | |
| Gerilim | -0,3~4,6 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +85 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -40~ +90°C |
N279-1428KIWIG01-C10, 142x428 piksel çözünürlüğe sahip 2,79 inç IPS TFT-LCD ekrandır. SPI, MCU ve RGB gibi çeşitli arayüzleri destekleyerek her projeye sorunsuz entegrasyon için esneklik sağlar. Ekranın 350 cd/m² parlaklığı, parlak ışık koşullarında bile net ve canlı görüntüler sunar. Monitör, sorunsuz ve verimli performans sağlamak için gelişmiş NV3007 sürücü IC'sini kullanır.
N279-1428KIWIG01-C10, geniş açılı IPS (In plane Switching) teknolojisini kullanır. Görüş açısı sol: 85/sağ: 85/yukarı: 85/aşağı: 85 derecedir. 1300:1 kontrast oranına ve 3:4 en boy oranına (tipik değer) sahiptir. Analog için besleme voltajı 1,65V ile 3,3V arasındadır (tipik değer 2,8V'tur). IPS panel, geniş görüş açısı aralığına, parlak renklere ve doygun ve doğal yüksek kaliteli görüntülere sahiptir. Bu TFT-LCD modülü -40℃ ile +85℃ arasındaki sıcaklıklarda çalışabilir ve depolama sıcaklıkları -40℃ ile +85℃ arasındadır.
Geniş ekran yelpazesi: Tek renkli OLED, TFT, CTP dahil;
Ekran çözümleri: Kalıp üretimi, özelleştirilmiş FPC, arka aydınlatma ve boyutlandırma dahil; Teknik destek ve tasarım entegrasyonu.
S: 1. Örnek sipariş verebilir miyim?
A: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz.
S: 2. Numunenin teslim süresi ne kadar?
A: Mevcut numune 1-3 gün, özel sipariş numune ise 15-20 gün sürmektedir.
S: 3. Minimum sipariş miktarı (MOQ) sınırlamanız var mı?
A: Minimum sipariş miktarımız 1 adettir.
S: 4. Garanti süresi ne kadar?
A: 12 Ay.
S: 5. Numuneleri göndermek için genellikle hangi kargo şirketini kullanıyorsunuz?
A: Numuneleri genellikle DHL, UPS, FedEx veya SF ile gönderiyoruz. Varış süresi genellikle 5-7 gün sürüyor.
S: 6. Kabul edilebilir ödeme koşullarınız nelerdir?
A: Genellikle ödeme yöntemimiz T/T'dir. Diğer yöntemler görüşülebilir.