| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 3,97 inç |
| Pikseller | 320×480 Nokta |
| Yol Tarifi | IPS/Ücretsiz |
| Aktif Alan(AA) | 55,68×83,52 mm |
| Panel Boyutu | 60×92,25×2,2 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 16,7 milyon |
| Parlaklık | 400 (Minimum) cd/m² |
| Arayüz | MCU |
| PIN Numarası | 15 |
| Sürücü IC | ILI9488 |
| Arka Aydınlatma Türü | 8 ÇİP-BEYAZ LED |
| Gerilim | 2,7~3,3 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
TFT398B008, IPS panelli 3,98 inçlik bir TFT LCD modülüdür. Bu modül, MCU arayüzünü destekleyen ILI9488 sürücü entegresiyle birlikte üretilmiştir.
Bu dikey ekran, 320×480 nokta çözünürlüğe, 400 cd/m² (tipik değer) parlaklığa ve 1200 (tipik değer) kontrasta sahiptir.
IPS panel, tipik olarak soldan sağa 89 derece, yukarıdan aşağıya 89 derece ve aşağıdan yukarıya 89 derece olmak üzere geniş görüş açıları avantajına sahiptir.
Panelde geniş bir perspektif yelpazesi, canlı renkler ve doygun doğaya sahip yüksek kaliteli görüntüler bulunmaktadır.
Tıbbi cihazlar, el tipi cihazlar, güvenlik izleme sistemleri gibi uygulamalar için oldukça uygundur.
Bu modülün çalışma sıcaklığı -20 ℃ ile 70 ℃ arasındadır, depolama sıcaklığı ise -30 ℃ ile 80 ℃ arasındadır.