| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 1,46 inç |
| Pikseller | 80×160 Nokta |
| Yol Tarifi | ALL İncelemesi |
| Aktif Alan (AA) | 16,18×32,35 mm |
| Panel Boyutu | 18,08×36,52×2,1 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 65 bin |
| Parlaklık | 350 (Minimum) cd/m² |
| Arayüz | 4 Hatlı SPI |
| PIN Numarası | 13 |
| Sürücü IC | GC9107 |
| Arka Aydınlatma Türü | 3 BEYAZ LED |
| Gerilim | -0,3~4,6 V |
| Ağırlık | 1.1 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13, 80x160 piksel çözünürlüğe sahip 1,46 inç IPS TFT-LCD modülüdür. Geniş görüş açılı IPS (In-Plane Switching) teknolojisini kullanan bu modül, 80 derecelik (sol/sağ/yukarı/aşağı) görüş açılarında tutarlı görüntü kalitesi sunarak parlak, doygun ve doğal renkler sağlar.
Bu ekran, esnek entegrasyon için birden fazla arayüzü (SPI, MCU, RGB) destekler. 350 cd/m²'lik yüksek parlaklık seviyesiyle, parlak ortam ışığında bile mükemmel görünürlük sağlar. Performans, gelişmiş **GC9107 sürücü IC** tarafından desteklenir ve sorunsuz ve verimli çalışma garantisi sunar.
Başlıca Özellikler:
Kontrast Oranı: 800:1
En Boy Oranı: 3:4 (Tipik)
Analog Besleme Gerilimi: -0.3V ila 4.6V (Tipik 2.8V)
Çalışma Sıcaklığı: -20°C ila +70°C
Saklama sıcaklığı: -30°C ila +80°C