| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 1,12 inç |
| Pikseller | 50×160 Nokta |
| Yol Tarifi | TÜM RIEW |
| Aktif Alan (AA) | 8,49×27,17 mm |
| Panel Boyutu | 10,8×32,18×2,11 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 65K |
| Parlaklık | 350 (Minimum) cd/m² |
| Arayüz | 4 Hatlı SPI |
| PIN Numarası | 13 |
| Sürücü IC | GC9D01 |
| Arka Aydınlatma Türü | 1 BEYAZ LED |
| Gerilim | 2,5~3,3 V |
| Ağırlık | 1.1 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +60 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
İşte teknik açıklamanın daha detaylı bir versiyonu:
N112-0516KTBIG41-H13, 50x160 piksel çözünürlüğe sahip kompakt 1,12 inç IPS TFT-LCD modülüdür. Çok yönlü uygulamalar için tasarlanan bu modül, SPI, MCU ve RGB arayüzleri de dahil olmak üzere birden fazla arayüz protokolünü destekleyerek çeşitli elektronik sistemlerde uyarlanabilir entegrasyon sağlar. 350 cd/m²'lik yüksek parlaklık çıkışıyla ekran, yoğun ortam ışığı koşullarında bile mükemmel görünürlük sunar.
Başlıca özellikler şunlardır:
- Optimize edilmiş performans için gelişmiş GC9D01 sürücü entegre devresi
- IPS teknolojisi sayesinde geniş görüş açıları (70° Sol/Sağ/Yukarı/Aşağı)
- Geliştirilmiş 1000:1 kontrast oranı
- 3:4 en boy oranı (standart yapılandırma)
- Analog besleme gerilimi aralığı: 2,5V-3,3V (nominal 2,8V)
IPS panel, doğal doygunluk ve geniş renk spektrumu ile üstün renk üretimi sunar. Dayanıklılık için tasarlanan bu modül, -20℃ ile +60℃ arasında bir sıcaklık aralığında çalışır ve -30℃ ile +80℃ arasındaki depolama koşullarına dayanabilir.
Öne çıkan özellikler:
- Geniş renk gamı ile gerçeğe yakın görüntü kalitesi
- Çevreye karşı güçlü uyum yeteneği
- Düşük voltaj gereksinimleriyle enerji verimli tasarım
- Sıcaklık değişimlerinde istikrarlı performans
Bu teknik özelliklerin birleşimi, N112-0516KTBIG41-H13'ü özellikle endüstriyel kontrol sistemleri, taşınabilir cihazlar ve dış mekan ekipmanları da dahil olmak üzere zorlu koşullarda güvenilir performans gerektiren uygulamalar için uygun hale getirir.