| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 1,53 inç |
| Pikseller | 360×360 Nokta |
| Yol Tarifi | Tümünü Görüntüle |
| Aktif Alan (AA) | 38,16×38,16 mm |
| Panel Boyutu | 40,46×41,96×2,16 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 262K |
| Parlaklık | 400 (Minimum) cd/m² |
| Arayüz | QSPI |
| PIN Numarası | 16 |
| Sürücü IC | ST77916 |
| Arka Aydınlatma Türü | 3 ÇİPLİ BEYAZ LED |
| Gerilim | 2,4~3,3 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
N150-3636KTWIG01-C16, 1,53 inç diyagonal yuvarlak ekrana ve 360*360 piksel çözünürlüğe sahip bir TFT-LCD modülüdür. Bu yuvarlak LCD ekran, daha yüksek kontrast, ekran veya piksel kapalıyken tamamen siyah arka plan ve daha geniş görüş açıları (Sol: 80 / Sağ: 80 / Yukarı: 80 / Aşağı: 80 derece (tipik)), 1500:1 kontrast oranı (tipik değer), 400 cd/m² parlaklık (tipik değer) ve yansıma önleyici cam yüzey gibi avantajlara sahip bir QSPI panel kullanmaktadır.
Modül, QSPI arayüzleri aracılığıyla desteklenebilen ST77916 sürücü IC'si ile entegre edilmiştir. LCM'nin güç kaynağı voltajı 2,4V ile 3,3V arasındadır, tipik değeri 2,8V'tur. Ekran modülü, kompakt cihazlar, giyilebilir cihazlar, ev otomasyon ürünleri, beyaz eşyalar, video sistemleri, tıbbi cihazlar vb. için uygundur. -20℃ ile +70℃ arasındaki sıcaklıklarda çalışabilir ve -30℃ ile +80℃ arasındaki depolama sıcaklıklarında saklanabilir.
Geniş ekran yelpazesi: Tek renkli OLED, TFT, CTP dahil;
Ekran çözümleri: Kalıp üretimi, özelleştirilmiş FPC, arka aydınlatma ve boyutlandırma dahil; Teknik destek ve tasarım entegrasyonu.
Son kullanım alanlarına dair derin ve kapsamlı bir anlayış;
Çeşitli ekran türlerinin maliyet ve performans avantajı analizi;
Müşterilerle işbirliği yaparak ve onlara en uygun ekran teknolojisini belirleyerek açıklama yapmak;
Süreç teknolojileri, ürün kalitesi, maliyet tasarrufu, teslimat takvimi ve benzeri alanlarda sürekli iyileştirmeler üzerinde çalışıyoruz.
S: 1. Örnek sipariş verebilir miyim?
A: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz.
S: 2. Numunenin teslim süresi ne kadar?
A: Mevcut numune 1-3 gün, özel sipariş numune ise 15-20 gün sürmektedir.
S: 3. Minimum sipariş miktarı (MOQ) sınırlamanız var mı?
A: Minimum sipariş miktarımız 1 adettir.
S: 4. Garanti süresi ne kadar?
A: 12 Ay.
S: 5. Numuneleri göndermek için genellikle hangi kargo şirketini kullanıyorsunuz?
A: Numuneleri genellikle DHL, UPS, FedEx veya SF ile gönderiyoruz. Varış süresi genellikle 5-7 gün sürüyor.
S: 6. Kabul edilebilir ödeme koşullarınız nelerdir?
A: Genellikle ödeme yöntemimiz T/T'dir. Diğer yöntemler görüşülebilir.