| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 3,97 inç |
| Pikseller | 480×800 Nokta |
| Yol Tarifi | IPS/Ücretsiz |
| Aktif Alan (AA) | 51,84×86,40 mm |
| Panel Boyutu | 55,44×96,17×2,1 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 16,7 milyon |
| Parlaklık | 350 (Minimum) cd/m² |
| Arayüz | MIPI |
| PIN Numarası | 15 |
| Sürücü IC | ST7701S |
| Arka Aydınlatma Türü | 8 ÇİP-BEYAZ LED |
| Gerilim | 2,7~3,3 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
TFT040B029-A0, 480 x 800 piksel çözünürlüğe sahip 3,97 inç IPS TFT-LCD ekran modülüdür.
Bu modül, MIPI DSI Seri arayüzünü (2 şerit) destekler ve tipik olarak 85 / 85 / 85 / 85 / 85 derecelik daha geniş görüş açısı, tipik olarak 800 kontrast oranı, tipik olarak 350 cd/m² parlaklık ve yansıma önleyici yüzey paneli avantajlarına sahip IPS panel ile donatılmıştır.
Bu 3,97 inçlik MIPI LCD ekran dikey moddadır; modül üzerinde entegre ST7701S sürücü IC'si bulunur ve arayüz besleme voltajı aralığı 2,7V ile 3,3V arasındadır.
Panelde geniş bir perspektif yelpazesi, canlı renkler ve doygun doğaya sahip yüksek kaliteli görüntüler bulunmaktadır.
Küçük endüstriyel ekipmanlar, güvenlik izleme sistemleri, el tipi cihazlar, sürüş kayıt cihazları ve diğer ürün uygulamaları için oldukça uygundur.
Bu TFT modülü -20℃ ile +70℃ arasındaki sıcaklıklarda çalışabilir; depolama sıcaklık aralığı ise -30℃ ile +80℃ arasındadır.