| Ekran Türü | OLED |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 2,89 inç |
| Pikseller | 167×42 Nokta |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| Aktif Alan (AA) | 71.446×13.98 mm |
| Panel Boyutu | 75,44×24,4×2,03 mm |
| Renk | Beyaz |
| Parlaklık | 80 (Minimum) cd/m² |
| Sürüş Yöntemi | Dış tedarik |
| Arayüz | 8 bit 68XX/80XX Paralel, 4 telli SPI |
| Görev | 1/42 |
| PIN Numarası | 24 |
| Sürücü IC | SSD1322 |
| Gerilim | 1,65-3,3 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ~ +85 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24, 167×42 piksel çözünürlüğe sahip 2,89 inçlik bir COG Grafik OLED ekranıdır.
Bu OLED ekran modülünün dış boyutları 75,44×24,4×2,03 mm ve AA boyutu 71,446×13,98 mm'dir; bu modül SSD1322 kontrol IC'si ile entegre edilmiştir; paralel, 4 hatlı SPI ve I²C arayüzlerini destekler; mantık devresinin besleme voltajı 3,0V'tur (tipik değer), sürüş görev döngüsü 1/42'dir.
N289-6742ASWAG01-C24, bir COG yapısına sahip OLED ekrandır. Bu OLED modülü, akıllı ev uygulamaları, el tipi cihazlar, akıllı teknoloji cihazları, otomotiv, enstrümantasyon, tıbbi cihazlar vb. için uygundur.
OLED modülü -40℃ ile +85℃ arasındaki sıcaklıklarda çalışabilir; depolama sıcaklık aralığı da -40℃ ile +85℃ arasındadır.
Özetle, N289-6742ASWAG01-C24 OLED panel, ekran deneyimini tamamen yeni bir seviyeye taşıyan, çığır açan bir ürün.
Kompakt boyutu, yüksek çözünürlüğü ve olağanüstü parlaklığıyla bu OLED panel, akıllı telefonlar, tabletler, dijital kameralar ve daha birçok uygulama için idealdir.
İnce profili ve gelişmiş bağlantı seçenekleri, şık ve yenilikçi cihazlar yaratmak isteyen tasarımcılar ve üreticiler için ideal hale getiriyor.
N289-6742ASWAG01-C24 OLED paneli ile görsellerinizi geliştirin ve içeriğinize hayat verin.
1. İnce – Arka ışığa gerek yok, kendiliğinden ışık yayıyor;
2. Geniş görüş açısı: Serbest derece;
3. Yüksek Parlaklık: 90 cd/m²;
4. Yüksek kontrast oranı (Karanlık Oda): 2000:1;
5. Yüksek tepki hızı (<2μS);
6. Geniş Çalışma Sıcaklığı Aralığı;
7. Daha düşük güç tüketimi.