| Ekran Türü | OLED |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 3,12 inç |
| Pikseller | 256×64 Nokta |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| Aktif Alan (AA) | 76,78×19,18 mm |
| Panel Boyutu | 88×27,8×2,0 mm |
| Renk | Beyaz/Mavi/Sarı |
| Parlaklık | 60 (Minimum) cd/m² |
| Sürüş Yöntemi | Dış tedarik |
| Arayüz | Paralel/4 telli SPI |
| Görev | 1/64 |
| PIN Numarası | 30 |
| Sürücü IC | SSD1322UR1(COF) |
| Gerilim | 1,65-3,3 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ~ +85 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30, 256×64 piksel çözünürlüğe sahip 3,12 inçlik bir Grafik OLED ekrandır.
Bu OLED ekran modülünün dış boyutları 88×27,8×2,0 mm ve AA boyutu 76,78×19,18 mm'dir;
Bu modül, SSD1322UR1(COF) kontrol entegresiyle birlikte gelir; paralel, 4 hatlı SPI ve I²C arayüzlerini destekler; mantık devresinin besleme gerilimi 2,5V'tur (tipik değer), sürüş görev döngüsü 1/64'tür.
X312-5664ASWDF01-C30, COF yapısına sahip bir OLED ekrandır. Bu OLED modülü, tıbbi uygulamalar, kontrol panelleri, otomatik ödeme makineleri, bilet makineleri, parkmetreler vb. için uygundur.
OLED modülü -40℃ ile +85℃ arasındaki sıcaklıklarda çalışabilir; depolama sıcaklık aralığı da -40℃ ile +85℃ arasındadır.
X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED modülü ve gelişmiş özellikleriyle müşteriler üstün bir görsel deneyim elde edebilirler.
SSD1322 sürücü entegresiyle uyumluluğu, optimum işlevsellik ve performans sağlar.
Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd., ürünlerinizi geliştirmek ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için size en son teknolojiye sahip ekran çözümleri sunacaktır.
OLED modül ihtiyaçlarınızın tamamını karşılamak için bize güvenin ve uzmanlığımızın başarınızı yönlendirmesine izin verin.
1. İnce – Arka ışığa gerek yok, kendiliğinden ışık yayıyor;
2. Geniş görüş açısı: Serbest derece;
3. Yüksek Parlaklık: 80 cd/m²;
4. Yüksek kontrast oranı (Karanlık Oda): 2000:1;
5. Yüksek tepki hızı (<2μS);
6. Geniş Çalışma Sıcaklığı Aralığı;
7. Daha düşük güç tüketimi.