| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Bmarka adı | WISEVİZYON |
| Ssize | 00,85 inç |
| Pikseller | 128×128 Nokta |
| Yol Tarifi | IPS/Ücretsiz |
| Aktif Alan(A).A) | 15.2064 x 15.2064 mm |
| Panel Boyutu | 17,58 x 20,82 x 1,5 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 65K |
| Parlaklık | 300 (Minimum) cd/m² |
| Arayüz | SPI / MCU |
| PIN Numarası | 12 |
| Sürücü IC | GC9107 |
| Arka Aydınlatma Türü | 1ÇİP-BEYAZ LED |
| Gerilim | 2.4~3,3 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
N085-1212TBWIG42-H12, küçük boyutlu 0,85 inç IPS geniş açılı TFT-LCD ekran modülüdür. Bu küçük boyutlu TFT-LCD panel, 128x128 piksel çözünürlüğe, dahili GC9107 kontrol IC'sine, 4 telli SPI arayüzü desteğine, 2,4V~3,3V besleme voltajı (VDD) aralığına, 300 cd/m² parlaklığa ve 1200 kontrasta sahiptir.
Bu modül doğrudan ekran modundadır ve panel geniş açılı IPS (In plane Switching) teknolojisini kullanır. Görüntüleme aralığı sol: 80/sağ: 80/yukarı: 80/aşağı: 80 derecedir. IPS panel, geniş görüş açısı, parlak renkler ve doygun ve doğal yüksek kaliteli görüntüler sunar. Giyilebilir cihazlar ve tıbbi aletler gibi uygulamalar için çok uygundur. Bu modülün çalışma sıcaklığı -20 ℃ ile 70 ℃ arasındadır ve depolama sıcaklığı -30 ℃ ile 80 ℃ arasındadır.
N085-1212TBWIG42-H12, gelişmiş GC9107 sürücü IC'si ile donatılmıştır ve sorunsuz ve hızlı performans sağlar. Bu, içeriğinizin herhangi bir gecikme veya bozulma olmadan kusursuz bir şekilde iletilmesini sağlar. İster yüksek çözünürlüklü video oynatıyor olun ister ayrıntılı grafikler görüntülüyor olun, bu TFT ekran modülü bunu kolaylıkla halledebilir.