| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 0,96 inç |
| Pikseller | 80×160 Nokta |
| Yol Tarifi | IPS/Ücretsiz |
| Aktif Alan(AA) | 10,8×21,7 mm |
| Panel Boyutu | 13,5×27,95×1,5 mm |
| Renk | 65K |
| Parlaklık | 400 (Minimum) cd/m² |
| Arayüz | SPI / MCU |
| PIN Numarası | 13 |
| Sürücü IC | ST7735S |
| Arka Aydınlatma Türü | 1 ÇİP-BEYAZ LED |
| Gerilim | -0,3~4,6 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
N096-1608TBBIG11-H13, görsel deneyiminizi değiştirecek 0,96 inç IPS küçük TFT LCD ekran modülüdür. 80 x 160 piksel çözünürlüğe sahip TFT ekran modülü, çarpıcı derecede net ve canlı görüntüler sunmak üzere tasarlanmıştır.
Ekran modülü, ST7735S kontrol entegresiyle donatılmıştır ve ekran ile cihaz arasında sorunsuz ve verimli iletişim sağlamak için 4 telli SPI arayüzünü destekler. 2,5V ile 3,3V arasındaki geniş besleme gerilimi (VDD) aralığı, çeşitli elektronik sistemlerle uyumlu olmasını sağlayarak esneklik ve kullanım kolaylığı sunar.
Bu 0,96 inç TFT LCD ekranın öne çıkan özelliklerinden biri, dahili IPS (In-Plane Switching) panelidir. Bu teknoloji, sol: 80 / sağ: 80 / üst: 80 / alt: 80 derece (tipik) daha geniş bir görüş açısı sunarak kullanıcıların her açıdan net ve canlı görsellerin keyfini çıkarmasına olanak tanır. İster video izleyin, ister fotoğraf görüntüleyin veya oyun oynayın, ekran üstün bir görsel deneyim sağlar.
400 cd/m² modül parlaklığı ve 800 kontrast oranıyla bu TFT LCD ekran modülü, içeriğinizi canlandırmak için zengin ve dinamik renkler sunar. İster endüstriyel uygulamalar, ister tüketici elektroniği veya giyilebilir cihazlar için kullanın, bu ekran mükemmel görüntü kalitesi garanti eder.
N096-1608TBBIG11-H13, giyilebilir cihazlar, tıbbi aletler ve elektronik sigara gibi uygulamalar için oldukça uygundur. Bu modülün çalışma sıcaklığı -20 ℃ ile 70 ℃ arasındadır ve depolama sıcaklığı -30 ℃ ile 80 ℃ arasındadır.