| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 0,99 inç |
| Pikseller | 40×160 Nokta |
| Yol Tarifi | IPS/Ücretsiz |
| Aktif Alan(AA) | 6,095×24,385 mm |
| Panel Boyutu | 8,6×29,8×1,5 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 65K |
| Parlaklık | 300 (Minimum) cd/m² |
| Arayüz | SPI / MCU |
| PIN Numarası | 10 |
| Sürücü IC | GC9D01 |
| Arka Aydınlatma Türü | 1 ÇİP-BEYAZ LED |
| Gerilim | 2,4~3,3 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
N099-0416THBIG01-H10, küçük boyutlu 0,99 inç IPS geniş açılı TFT-LCD ekran modülüdür.
Bu küçük boyutlu TFT-LCD panel, 40x160 piksel çözünürlüğe, dahili GC9D01 kontrol IC'sine, 4 telli SPI arayüzü desteğine, 2,4V~3,3V besleme voltajı (VDD) aralığına, 300 cd/m² modül parlaklığına ve 1000 kontrast değerine sahiptir.
Bu modül doğrudan ekran modundadır ve panel geniş açılı IPS (In plane Switching) teknolojisini kullanmaktadır.
Görüş açısı aralığı sol: 85/sağ: 85/yukarı: 85/aşağı: 85 derecedir. IPS panel, geniş görüş açısı aralığı, canlı renkler ve doygun, doğal yüksek kaliteli görüntüler sunar.
Giyilebilir cihazlar, tıbbi aletler ve elektronik sigara gibi uygulamalar için oldukça uygundur.
Bu modülün çalışma sıcaklığı -20 ℃ ile 70 ℃ arasındadır, depolama sıcaklığı ise -30 ℃ ile 80 ℃ arasındadır.