| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 0,71 inç |
| Pikseller | 160×160 Nokta |
| Yol Tarifi | IPS/Ücretsiz |
| Aktif Alan (AA) | 18×18 mm |
| Panel Boyutu | 20,12×22,3×1,81 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 65K |
| Parlaklık | 350 (Minimum) cd/m² |
| Arayüz | RGB |
| PIN Numarası | 12 |
| Sürücü IC | GC9D01 |
| Arka Aydınlatma Türü | 1 ÇİP-BEYAZ LED |
| Gerilim | 2,5~3,3 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
N071-1616TBBIG01-H12, 160x160 piksel çözünürlüğe sahip, 0,71 inç çapında yuvarlak bir IPS TFT-LCD ekrandır. Bu yuvarlak TFT ekran, SPI arayüzü üzerinden iletişim kurabilen GC9D01 sürücü IC'si ile üretilmiş bir IPS TFT-LCD panelden oluşmaktadır.
N071-1616TBBIG01-H12, daha yüksek kontrast, ekran veya piksel kapalıyken gerçek siyah arka plan ve daha geniş görüş açısı (Sol: 80 / Sağ: 80 / Yukarı: 80 / Aşağı: 80 derece (tipik)), 1.200:1 kontrast oranı (tipik değer) ve 350 cd/m² parlaklık avantajlarına sahip IPS (In plane Switching) panel kullanmaktadır.
LCM'nin güç kaynağı voltajı 2,4V ile 3,3V arasındadır, tipik değeri 2,8V'tur. Ekran modülü, kompakt cihazlar, giyilebilir cihazlar, ev otomasyon ürünleri, beyaz eşyalar, video sistemleri vb. için uygundur. -20℃ ile +70℃ arasındaki sıcaklıklarda çalışabilir ve -30℃ ile +80℃ arasındaki depolama sıcaklıklarında saklanabilir.