| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 2,00 inç |
| Pikseller | 240×320 Nokta |
| Yol Tarifi | IPS/Ücretsiz |
| Aktif Alan(AA) | 30,6×40,82 mm |
| Panel Boyutu | 34,6×47,8×2,05 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 262K |
| Parlaklık | 350 (Minimum) cd/m² |
| Arayüz | SPI / MCU/RGB |
| PIN Numarası | 22 |
| Sürücü IC | ST7789 |
| Arka Aydınlatma Türü | 3 ÇİPLİ BEYAZ LED |
| Gerilim | 2,4~3,3 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
N200-2432KHWIG07-C22, 240x320 piksel çözünürlüğe sahip 2 inçlik bir IPS TFT-LCD ekrandır. SPI, MCU ve RGB gibi çeşitli arayüzleri destekleyerek herhangi bir projeye sorunsuz entegrasyon için esneklik sağlar. Ekranın 350 cd/m² parlaklığı, parlak ışık koşullarında bile net ve canlı görüntüler sunar. Monitör, sorunsuz ve verimli performans sağlamak için gelişmiş ST7789 sürücü IC'sini kullanır.
N200-2432KHWIG07-C22, geniş açılı IPS (In plane Switching) teknolojisini kullanır. Görüş açısı sol: 80/sağ: 80/yukarı: 80/aşağı: 80 derecedir. 1500:1 kontrast oranına ve 3:4 en boy oranına (tipik değer) sahiptir. Analog için besleme voltajı 2,4V ile 3,3V arasındadır (tipik değer 2,8V'tur). IPS panel, geniş görüş açısı aralığına, parlak renklere ve doygun ve doğal yüksek kaliteli görüntülere sahiptir. Bu TFT-LCD modülü -20℃ ile +70℃ arasındaki sıcaklıklarda çalışabilir ve depolama sıcaklıkları -30℃ ile +80℃ arasındadır.
Shenzhen merkezli New Vision Technology Co., Ltd., güçlü Ar-Ge yetenekleriyle 15 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize yüksek kaliteli ekran ve teknik hizmetler sunmaya kararlıyız. N200-2432KHWIG07-C22 gibi ürünlerimiz güvenilirlik, istikrar ve verimlilikleriyle tanınmaktadır.