| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 4,30 inç |
| Pikseller | 480×272 Nokta |
| Yol Tarifi | IPS/Ücretsiz |
| Aktif Alan (AA) | 95,04×53,86 mm |
| Panel Boyutu | 67,30×105,6×3,0 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 262K |
| Parlaklık | 300 cd/m² |
| Arayüz | RGB |
| PIN Numarası | 15 |
| Sürücü IC | NV3047 |
| Arka Aydınlatma Türü | 7 ÇİP-BEYAZ LED |
| Gerilim | 3,0~3,6 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A, 480x272 çözünürlüğe sahip, tam renkli, 4,3 inç IPS TFT-LCD ekran modülüdür; dahili NV3047 sürücü IC'sine ve 24 bit RGB arayüz desteğine sahiptir.
Bu IPS TFT modülü, 300 cd/m² (tipik değer) parlaklığa, 16:9 ekran oranına, 1000 (tipik değer) kontrasta ve parlak cama sahiptir.
043B113C-07A modeli, en geniş görüş açısına sahip IPS (In plane Switching) panel teknolojisini kullanır ve görüş açısı sol: 85/sağ: 85/üst: 85/alt: 85 derecedir.
IPS panel geniş görüş açısına, canlı renklere ve doygun, doğal yüksek kaliteli görüntülere sahiptir.
Modülün çalışma sıcaklığı -20 ℃ ile +70 ℃ arasındadır, depolama sıcaklığı ise -30 ℃ ile +80 ℃ arasındadır.