| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 1,46 inç |
| Pikseller | 80×160 Nokta |
| Yol Tarifi | ALL İncelemesi |
| Aktif Alan (AA) | 16,18×32,35 mm |
| Panel Boyutu | 18,08×36,52×2,1 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 65 bin |
| Parlaklık | 350 (Minimum) cd/m² |
| Arayüz | 4 Hatlı SPI |
| PIN Numarası | 13 |
| Sürücü IC | GC9107 |
| Arka Aydınlatma Türü | 3 BEYAZ LED |
| Gerilim | -0,3~4,6 V |
| Ağırlık | 1.1 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13, 80x160 piksel çözünürlüğe sahip 1,46 inç IPS TFT-LCD ekrandır. SPI, MCU ve RGB gibi çeşitli arayüzleri destekleyerek her projeye sorunsuz entegrasyon için esneklik sağlar. Ekranın 350 cd/m² parlaklığı, parlak ışık koşullarında bile net ve canlı görüntüler sunar. Monitör, sorunsuz ve verimli performans sağlamak için gelişmiş GC9107 sürücü IC'sini kullanır.
N146-0816KTBPG41-H13, geniş açılı IPS (In plane Switching) teknolojisini kullanır. Görüş açısı sol: 80/sağ: 80/yukarı: 80/aşağı: 80 derecedir. Kontrast oranı 800:1 ve en boy oranı 3:4'tür (tipik değer). Analog besleme voltajı -0,3V ile 4,6V arasındadır (tipik değer 2,8V'tur). IPS panel, geniş görüş açısı aralığına, parlak renklere ve doygun ve doğal yüksek kaliteli görüntülere sahiptir. Bu TFT-LCD modülü -20℃ ile +70℃ arasındaki sıcaklıklarda çalışabilir ve depolama sıcaklıkları -30℃ ile +80℃ arasındadır.