| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 1,33 inç |
| Pikseller | 240×240 Nokta |
| Yol Tarifi | IPS/Ücretsiz |
| Aktif Alan (AA) | 23,4×23,4 mm |
| Panel Boyutu | 26,16×29,22×1,5 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 65K |
| Parlaklık | 350 (Minimum) cd/m² |
| Arayüz | SPI / MCU |
| PIN Numarası | 12 |
| Sürücü IC | ST7789V3 |
| Arka Aydınlatma Türü | 2 ÇİP-BEYAZ LED |
| Gerilim | 2,4~3,3 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
N133-2424TBBIG26-H12, 1,33 inç diyagonal kare ekrana ve 240x240 piksel çözünürlüğe sahip bir TFT-LCD modülüdür.
Bu kare LCD ekran, daha yüksek kontrast, ekran veya piksel kapalıyken tamamen siyah arka plan, sol: 80 / sağ: 80 / yukarı: 80 / aşağı: 80 derece (tipik) daha geniş görüş açıları, 800:1 kontrast oranı (tipik değer), 350 cd/m² parlaklık (tipik değer) ve yansıma önleyici cam yüzey gibi avantajlara sahip bir IPS panel kullanmaktadır.
Modül, SPI arayüzleri üzerinden destek sağlayabilen ST7789V3 sürücü entegresiyle birlikte gelir.
LCM'nin güç kaynağı voltajı 2,4V ile 3,3V arasındadır, tipik değeri 2,8V'tur. Ekran modülü, kompakt cihazlar, giyilebilir cihazlar, ev otomasyon ürünleri, beyaz eşyalar, video sistemleri, tıbbi cihazlar vb. için uygundur.
-20℃ ile +70℃ arasındaki çalışma sıcaklıklarında ve -30℃ ile +80℃ arasındaki depolama sıcaklıklarında kullanılabilir.
①Son kullanım alanlarına dair derin ve kapsamlı bir anlayış;
②Çeşitli ekran türlerinin maliyet ve performans avantajı analizi;
③Müşterilerle işbirliği yaparak ve onlara en uygun ekran teknolojisini belirleyerek açıklama yapmak;
④Süreç teknolojileri, ürün kalitesi, maliyet tasarrufu, teslimat takvimi ve benzeri alanlarda sürekli iyileştirmeler üzerinde çalışıyoruz.