| Ekran Türü | OLED |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 1,40 inç |
| Pikseller | 160×160 Nokta |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| Aktif Alan (AA) | 25×24,815 mm |
| Panel Boyutu | 29×31,9×1,427 mm |
| Renk | Beyaz |
| Parlaklık | 100 (Minimum) cd/m² |
| Sürüş Yöntemi | Dış tedarik |
| Arayüz | 8 bit 68XX/80XX Paralel, 4 telli SPI, I2C |
| Görev | 1/160 |
| PIN Numarası | 30 |
| Sürücü IC | CH1120 |
| Gerilim | 1,65-3,5 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ~ +85 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -40 ~ +85°C |
X140-6060KSWAG01-C30, 1,40 inçlik bir COG grafik OLED ekran modülüdür; 160x160 piksel çözünürlüğe sahiptir. OLED modülü, CH1120 kontrol entegresiyle birlikte gelir ve Paralel/I²C/4-wire SPI arayüzlerini destekler.
OLED COG modülü çok ince, hafif ve düşük güç tüketimine sahip olup, el tipi cihazlar, giyilebilir cihazlar, akıllı tıbbi cihazlar, tıbbi aletler vb. için idealdir.
OLED ekran modülü -40℃ ile +85℃ arasındaki sıcaklıklarda çalışabilir; depolama sıcaklık aralığı da -40℃ ile +85℃ arasındadır.
Özetle, X140-6060KSWAG01-C30 OLED ekran modülü, çeşitli sektörler için uygun, kompakt, yüksek çözünürlüklü ve çok yönlü bir çözümdür.
Hafif tasarımı, düşük güç tüketimi ve mükemmel sıcaklık kararlılığı ile enstrümantasyon ekipmanlarından tıbbi cihazlara kadar geniş bir uygulama yelpazesi için mükemmel bir seçimdir.
OLED modülü ile göz kamaştırıcı görsellerin ve güvenilir performansın tadını çıkarın.
1. İnce – Arka ışığa gerek yok, kendiliğinden ışık yayıyor;
2. Geniş görüş açısı: Serbest derece;
3. Yüksek Parlaklık: 150 cd/m²;
4. Yüksek kontrast oranı (Karanlık Oda): 10000:1;
5. Yüksek tepki hızı (<2μS);
6. Geniş Çalışma Sıcaklığı Aralığı;
7. Daha düşük güç tüketimi.