N286-3796KBWIG01-C24, küçük boyutlu 2,86 inç IPS geniş açılı TFT-LCD ekran modülüdür. Bu küçük boyutlu TFT-LCD panel, 376×960 piksel çözünürlüğe sahiptir. Ekran modülü, ST7701S kontrol IC'si ile entegre edilmiştir, MIPI arayüzünü destekler, 2,4V~3,3V besleme voltajı (VDD) aralığında çalışır, modül parlaklığı 350 cd/m² (tipik değer) ve kontrastı 1200 (tipik değer)'dür.
Bu 2,86 inç TFT-LCD ekran modülü dikey moddadır ve panel geniş açılı IPS (In plane Switching) teknolojisini kullanır. Görüntüleme aralığı sol: 80/sağ: 80/yukarı: 80/aşağı: 80 derecedir. Panel geniş bir görüş açısı, parlak renkler ve doygunlukta yüksek kaliteli görüntüler sunar. Giyilebilir cihazlar, el cihazları, güvenlik izleme sistemleri gibi uygulamalar için çok uygundur. Bu modülün çalışma sıcaklığı -20 ℃ ile 70 ℃ arasındadır ve depolama sıcaklığı -30 ℃ ile 80 ℃ arasındadır.
| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Bmarka adı | WISEVİZYON |
| Ssize | 2.86inç |
| Pikseller | 376×960 Nokta |
| Yol Tarifi | IPS/Ücretsiz |
| Aktif Alan (A.A) | 26,51×67,68 mm |
| Panel Boyutu | 31,2×76,6×2,13 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 262K |
| Parlaklık | 320 (Min)cd/m² |
| Arayüz | MIPI |
| PIN Numarası | 24 |
| Sürücü IC | ST7701S |
| Arka Aydınlatma Türü | 4 ÇİP-BEYAZ LED |
| Gerilim | 2.4~3,3 V |
| Ağırlık | 1.2 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
Geniş ekran yelpazesi: Tek renkli OLED, TFT, CTP dahil;
Ekran çözümleri: Kalıp üretimi, özelleştirilmiş FPC, arka aydınlatma ve boyutlandırma dahil; Teknik destek ve tasarım entegrasyonu.
Son kullanım alanlarına dair derin ve kapsamlı bir anlayış;
Çeşitli ekran türlerinin maliyet ve performans avantajı analizi;
Müşterilerle işbirliği yaparak ve onlara en uygun ekran teknolojisini belirleyerek açıklama yapmak;
Süreç teknolojileri, ürün kalitesi, maliyet tasarrufu, teslimat takvimi ve benzeri alanlarda sürekli iyileştirmeler üzerinde çalışıyoruz.
S: 1. Örnek sipariş verebilir miyim?
A: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz.
S: 2. Numunenin teslim süresi ne kadar?
A: Mevcut numune 1-3 gün, özel sipariş numune ise 15-20 gün sürmektedir.
S: 3. Minimum sipariş miktarı (MOQ) sınırlamanız var mı?
A: Minimum sipariş miktarımız 1 adettir.
S: 4. Garanti süresi ne kadar?
A: 12 Ay.
S: 5. Numuneleri göndermek için genellikle hangi kargo şirketini kullanıyorsunuz?
A: Numuneleri genellikle DHL, UPS, FedEx veya SF ile gönderiyoruz. Varış süresi genellikle 5-7 gün sürüyor.
S: 6. Kabul edilebilir ödeme koşullarınız nelerdir?
A: Genellikle ödeme yöntemimiz T/T'dir. Diğer yöntemler görüşülebilir.