| Ekran Türü | OLED |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 1,32 inç |
| Pikseller | 128×96 Nokta |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| Aktif Alan (AA) | 26,86×20,14 mm |
| Panel Boyutu | 32,5×29,2×1,61 mm |
| Renk | Beyaz |
| Parlaklık | 80 (Minimum) cd/m² |
| Sürüş Yöntemi | Dış tedarik |
| Arayüz | Paralel/I²C/4-telli SPI |
| Görev | 1/96 |
| PIN Numarası | 25 |
| Sürücü IC | SSD1327 |
| Gerilim | 1,65-3,5 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -40 ~ +85°C |
Hafif tasarımı, düşük güç tüketimi ve ultra ince profili bir araya getiren, son teknoloji ürünü COG yapılı OLED ekran modülü N132-2896GSWHG01-H25 ile tanışın. 1,32 inç boyutundaki ekran, 128×96 nokta piksel çözünürlüğüyle çeşitli uygulamalar için net görüntüler sunar. Modül, 32,5×29,2×1,61 mm'lik kompakt boyutuyla sınırlı alana sahip ekipmanlar için idealdir.
Bu OLED modülünün öne çıkan özelliklerinden biri de mükemmel parlaklığıdır. Ekran, minimum 100 cd/m² parlaklığa sahip olup, parlak ortamlarda bile mükemmel görünürlük sağlar. İster ölçüm cihazları, ev uygulamaları, finansal POS sistemleri, el tipi cihazlar, akıllı teknoloji ekipmanları, tıbbi cihazlar vb. için kullanın, modül net ve canlı bir kullanıcı arayüzü sunacaktır.
N132-2896GSWHG01-H25, çeşitli koşullarda çalışmak üzere tasarlanmıştır ve -40°C ile +70°C arasındaki sıcaklık aralığında kusursuz çalışır. Ayrıca, depolama sıcaklığı aralığı -40℃ ile +85℃ arasındadır ve bu da aşırı ortamlarda bile güvenilir performans sağlar. Bu özelliği sayesinde, stabilite ve dayanıklılık gerektiren uygulamalar için uygundur ve ekipmanınızın her koşulda güvenilir bir şekilde çalışacağından emin olmanızı sağlar.
①İnce – Arka ışığa gerek yok, kendiliğinden ışık yayıyor;
②Geniş görüş açısı: Serbest derece;
③Yüksek Parlaklık: 100 cd/m²;
④Yüksek kontrast oranı (Karanlık Oda): 10000:1;
⑤Yüksek tepki hızı (<2μS);
⑥Geniş Çalışma Sıcaklığı Aralığı
⑦Daha düşük güç tüketimi;