| Ekran Türü | IPS-TFT-LCD |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 1,08 inç |
| Pikseller | 128×220 Nokta |
| Yol Tarifi | IPS/Ücretsiz |
| Aktif Alan (AA) | 13,82×23,76 mm |
| Panel Boyutu | 16,12×29,76×1,52 mm |
| Renk düzenlemesi | RGB Dikey şerit |
| Renk | 65K |
| Parlaklık | 300 (Minimum) cd/m² |
| Arayüz | SPI / MCU |
| PIN Numarası | 13 |
| Sürücü IC | GC9A01 |
| Arka Aydınlatma Türü | 1 ÇİP-BEYAZ LED |
| Gerilim | 2,5~3,3 V |
| Ağırlık | 1,2 g |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ +80°C |
N108-1222TBBIG15-H13, küçük boyutlu 1,08 inç IPS geniş açılı TFT-LCD ekran modülüdür. Bu küçük boyutlu TFT-LCD panel, 128×220 piksel çözünürlüğe, dahili GC9A01 kontrol IC'sine, 4 telli SPI arayüzü desteğine, 2,5V~3,3V besleme voltajı (VDD) aralığına, 300 cd/m² parlaklığa ve 800 kontrasta sahiptir.
Bu 1,08 inçlik TFT LCD ekranın öne çıkan özelliklerinden biri, dahili IPS (In-Plane Switching) panelidir. Bu teknoloji, sol: 80 / sağ: 80 / üst: 80 / alt: 80 derece (tipik) daha geniş bir görüş açısı sunarak kullanıcıların her açıdan net ve canlı görsellerin keyfini çıkarmasına olanak tanır. İster video izleyin, ister fotoğraf görüntüleyin veya oyun oynayın, ekran üstün bir görsel deneyim sağlar.
N108-1222TBBIG15-H13, giyilebilir cihazlar, beyaz eşyalar, video sistemleri, tıbbi cihazlar ve akıllı kilitler gibi uygulamalar için oldukça uygundur. Bu modülün çalışma sıcaklığı -20 ℃ ile 70 ℃ arasındadır ve depolama sıcaklığı -30 ℃ ile 80 ℃ arasındadır.