| Ekran Türü | OLED |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 0,63 inç |
| Pikseller | 120x28 Nokta |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| Aktif Alan (AA) | 15,58×3,62 mm |
| Panel Boyutu | 21,54×6,62×1,22 mm |
| Renk | Tek renkli (Beyaz) |
| Parlaklık | 220 (Minimum) cd/m² |
| Sürüş Yöntemi | İç tedarik |
| Arayüz | I²C |
| Görev | 1/28 |
| PIN Numarası | 14 |
| Sürücü IC | SSD1312 |
| Gerilim | 1,65-3,3 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ~ +85 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -40 ~ +85°C |
N063-2028TSWIG02-H14, yalnızca 0,63 inç boyutunda olup, ekran ihtiyaçlarınız için kompakt ve çok yönlü bir çözüm sunar. Modül, 120x28 nokta piksel çözünürlüğüne ve 270 cd/m²'ye kadar parlaklığa sahip olup, net ve canlı görüntüler sağlar. 15,58×3,62 mm AA boyutu ve 21,54×6,62×1,22 mm genel boyutları, çeşitli elektronik cihazlara ve sistemlere kolayca entegre edilmesini sağlar. Bu 0,63 inç 120x28 küçük OLED ekran, giyilebilir cihazlar, elektronik sigaralar, taşınabilir cihazlar, kişisel bakım cihazları, ses kayıt kalemleri, sağlık cihazları vb. için uygundur.
OLED ekran modüllerimizin temel özelliklerinden biri, sorunsuz iletişim ve kontrol sağlayan yüksek kaliteli I²C arayüzüdür. Bu, sorunsuz çalışma ve mevcut kurulumunuza kolay entegrasyon sağlar. Ek olarak, ekran modülü, performansını ve güvenilirliğini daha da artıran bir SSD1312 sürücü IC'si ile donatılmıştır.
1. İnce – Arka ışığa gerek yok, kendiliğinden ışık yayıyor;
2. Geniş görüş açısı: Serbest derece;
3. Yüksek Parlaklık: 270 cd/m²;
4. Yüksek kontrast oranı (Karanlık Oda): 2000:1;
5. Yüksek tepki hızı (<2μS);
6. Geniş Çalışma Sıcaklığı Aralığı;
7. Daha düşük güç tüketimi.