| Ekran Türü | OLED |
| Marka adı | BİLGELİK |
| Boyut | 2,70 inç |
| Pikseller | 128×64 Nokta |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| Aktif Alan (AA) | 61,41×30,69 mm |
| Panel Boyutu | 73×40,24×2,0 mm |
| Renk | Beyaz/Mavi/Sarı |
| Parlaklık | 50 (Minimum) cd/m² |
| Sürüş Yöntemi | Dış tedarik |
| Arayüz | Paralel/I²C/4-telli SPI |
| Görev | 1/64 |
| PIN Numarası | 30 |
| Sürücü IC | SSD1327 |
| Gerilim | 1,65-3,3 V |
| Ağırlık | Henüz belirlenmedi. |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ~ +70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -40 ~ +85°C |
X270-2864ASWHG03-C30, 128x64 piksel çözünürlüğe sahip 2,70 inçlik bir COG Grafik OLED ekranıdır. Bu OLED ekran modülünün dış boyutları 73×40,24×2,0 mm ve AA boyutu 61,41×30,69 mm'dir.
Bu modül, SSD1327 kontrol entegresiyle birlikte gelir; paralel, 4 hatlı SPI ve I²C arayüzlerini destekler; mantık devresinin besleme gerilimi 3,0V'tur (tipik değer), sürüş görev döngüsü 1/64'tür.
X270-2864ASWHG03-C30, bir COG yapısına sahip OLED ekrandır. Bu OLED modülü, akıllı ev uygulamaları, el tipi cihazlar, akıllı teknoloji cihazları, otomotiv, enstrümantasyon, tıbbi cihazlar vb. için uygundur.
OLED modülü -40℃ ile +70℃ arasındaki sıcaklıklarda çalışabilir; depolama sıcaklık aralığı ise -40℃ ile +85℃ arasındadır.
1. İnce – Arka ışığa gerek yok, kendiliğinden ışık yayıyor;
2. Geniş görüş açısı: Serbest derece;
3. Yüksek Parlaklık: 80 cd/m²;
4. Yüksek kontrast oranı (Karanlık Oda): 2000:1;
5. Yüksek tepki hızı (<2μS) ;
6. Geniş Çalışma Sıcaklığı Aralığı;
7. Daha düşük güç tüketimi.
2,70 inç 128x64 nokta matrisli OLED ekran modülü! Bu son teknoloji ürünü ekran, benzersiz performans ve yenilikçi özellikler sunuyor.
Alan verimliliği göz önünde bulundurularak tasarlanan 2,70 inçlik form faktörü, olağanüstü görsel kaliteyi korurken kompakt cihazlara sorunsuz entegrasyon sağlar. 128x64 piksel yoğunluğu, keskin görüntüler ve okunaklı içerik sunumu garanti ederek üstün grafik netliğiyle kullanıcı etkileşimini artırır.
Yeni nesil OLED teknolojisinden yararlanan bu modül, sonsuz kontrast oranları, gerçek renk üretimi ve 170° ultra geniş görüş açıları dahil olmak üzere olağanüstü görsel parametreler elde eder. Kendiliğinden ışık yayan piksel yapısı, geleneksel LCD çözümlerine kıyasla mükemmel siyah seviyeleri ve daha düşük güç tüketimi sağlar.
Bu çok yönlü 128x64 OLED çözümü, ergonomik tasarımı mühendislik mükemmelliğiyle birleştirerek kompakt ekran teknolojisini yeniden tanımlıyor. Uyarlanabilir mimarisi, özel yazılım geliştirme ve arka ışık yapılandırmalarını destekleyerek, hem tüketici elektroniği prototiplemesi hem de ticari ürün entegrasyonu için eşit derecede uygun hale getiriyor. Üstün OLED inovasyonumuzla bir üst düzey görsel iletişimi deneyimleyin.